+3°

+3°

Відбулись матчі 26 туру в Чемпіонаті України з гандболу

12.03.2018, 17:08

Не сказати, що одна з ігор ознаменувалась сенсацією, але несподіванка таки трапилася. Сталось це в спорткомплексі ZTR, де місцевий “Буревісник” здолав бронзового призера минулорічної першості — “ЗНТУ-ЗАБ”.

“У Буревісника шансів немає”, “Це буде весела прогулянка для команди Ростислава Ланевича”, – ці та ще масу подібних гіпотез висловлювали місцеві любителі гандболу, перед тим, як стартувало дербі. Проте, вже на старті поєдинку було видно, що господарі налаштовані рішуче. Їх швидкість та реалізація дальніх кидків в якійсь мірі збентежили суперника. Про це й засвідчив результат 1 тайму – 18:15 на користь Буревісника.
Після перерви, юні ЗТРівці, упіймавши кураж, пішли у відрив. Їх опоненти явно були в паніці і не могли направити свій рівень гри у потрібне русло. Зважаючи на вищесказане маємо результат – перша перемога Буревісника над ЗНТУ за три сезони виступів у Суперлізі — 40:36.
Втім на даний момент команда Ростислава Ланевича залишається на четвертому місці в турнірній таблиці. “Буревісник” п’ятий з відставанням у 8 очок. Лідирує в чемпіонаті “ZTR” з 38 пунктами. “Мотор” другий, у якого шість матчів в запасі.