+3°

+3°

Відбулись матчі 3-го туру жіночої Суперліги з волейболу

16.10.2018, 17:29

Відбулись матчі третього туру жіночої Суперліги з волейболу. На цьому етапі національних змагань запорізька “Орбіта” приймала клуб “Новатор” з міста Хмельницький. Цей колектив є новачком у найпрестижнішому українському дивізіоні. Та навіть будучи дебютантом команда склала потужну конкуренцію підопічним легендарного Володимира Бузаєва.

Попри те, що гості з Хмельницького перебувають у процесі звикання до ритму Суперліги, “Орбіті” не було просто в цьому протиборстві. Розвиток подій відбувався стрибкоподібно. Деякий час перевага на боці господарок. Згодом переходить до “Новатора”. Та в деяких, суто технічних параметрах, підопічні досвідченого Володимира Бузаєва все ж діяли якісніше. Запоріжанкам краще вдавалися прийоми. До цього додався ефектний бомбардирський хист Анастасії Дударенко. У підсумку 25:22 — перший сет за “Орбітою”.

У другій партії гості дещо пристосувалися до тактики “Орбіти”. Зокрема, полоскотала нерви місцевій публіці Інна Деніна. Програвши 21:25 , господаркам довелось розпочинати все наново. Та, зібравшись у третьому сеті, команда Володимира Бузаєва відновила перевагу, взявши партію під свій контроль – 25:18. І нарешті в четвертому відрізку зустрічі господарки довели справу до позитивного завершення, повторивши успіх з аналогічним результатом — 25:18.

Тож у загальному підсумку перший матч “Орбіта” взяла за рахунку 3:1. Наступного дня запоріжанки перемогли з аналогічним рахунком. Та й картина матчу виглядала схоже. Тож на цю мить запорізька команда продовжує лідирувати в чемпіонаті України з вісімнадцятьма очками. Цю позицію наш колектив розділяє з южненським “Хіміком”. Власне, в 4 турі два фаворита зійдуться в очному протистоянні. Матчі відбудуться 26 та 27 жовтня.