+3°

+3°

Відбулись матчі 9 туру Чемпіонату України з футзалу

07.02.2018, 15:37

Поєдинок лідера східної групи “АРПІ” проти Черкаського “Дніпра” запам’ятався, як поразка наставника Запорізького клубу. Через невдалий експеримент головного тренера наш колектив зазнав розгрому.

Експеримент Олега Зозулі був орієнтований на склад команди. Так, місцем у воротах Іван Гурко поступився Артему Ушакову. Зі старту матчу на арену вийшов і новачок клубу — Віталій Дубич. Останній мав відкривати рахунок вже на першій хвилині. Однак програв боротьбу капітану Дніпра — Віктору Єршову. Деякий час гра йшла в помірному темпі. Рівно до 9 хвилини, коли в результаті комбінації рахунок відкрив Сергій Дєдов. Майже одразу після нього перевагу Черкащан подвоїв Петро Степанов.

До перерви Запоріжцям вдалось скоротити відставання. Гол на рахунку Халіда Сауді. У другому таймі господарі мали шанси зрівняти рахунок, однак ними не скористались. За це суперник нещадно покарав. Спочатку Петро Степанов удруге подвоїв перевагу. Потім Андрій Калинич та Назар Ячищин перетворили перемогу Дніпра в декласування підопічних Олега Зозулі. 1:5 — Арпі програє.

Після цього туру АРПІ залишається одноосібним лідером у групі СХІД. Дніпро відстає від них на 7 очок. Наступний матч Запоріжці зіграють вдома з МКВ Одесою. Гра відбудеться 11 лютого о 15 00.