+3°

Відбулись матчі п’ятого та шостого туру чемпіонату України з міні-футболу

28.12.2017, 19:58

video text

У домашньому матчі з Сумським державним університетом глядачам не довелось довго очікувати на гол. Вже на третій хвилині відзначився Халід Сауді. Потім деякий час гра йшла рівно. З обох боків вистрілювали небезпечні атаки, але без результатів. Лише за 6 хвилин до перерви запоріжці подвоїли перевагу. Це, за допомогою Яссіна Есаргіні зробив Маким Почебут.

Дещо втративши концентрацію, запоріжці припустились помилки, відомої з попереднього матчу. Тоді випереджаючи суперника 5:1 вони пропустили три м’ячі, що ледь не призвело до втрати очок. Схожа ситуація склалась із сумчанами. Давши опонентам забити 2 голи перед перервою, футболістам АРПІ довелось у другому таймі починати боротьбу з нуля. Це виявилось дуже непросто. І все-ж перемога за господарями – 3:2. Її приніс Яссін Есаргіні.

Щодо 6 туру, в ньому АРПІ розписав нічию з черкаським Дніпром — 3:3. Таким чином запоріжці завершують півріччя на першій сходинці у своїй групі з 16 очками. На другому місці йде Дніпро з 6 пунктами. Третіми йдуть сумчани. Аутсайдери — МКВ “Одеса”.