+3°

Відбулись матчі п’ятого туру чемпіонату України з жіночого волейболу

04.12.2017, 18:06

video text

Перший сет очікувано виграли гості з міста Южний. Однак сказати, що вони домінували не можна. Довгий час боротьба йшла м’яч в м’яч. Єдине, що гра Хіміка була трохи більш збалансованою, що й допомогло завершили партію із семиочковою перевагою. А от після перерви жага “Запоріжанок” до перемоги таки принесла результати. У підопічних Андрія Романовича було не злічити помилок. Тож 25:18 і “Орбіта” зрівнює загальний рахунок.

У третьому сеті “Хімік” дещо прийшов до тями. Було видно їх справжній клас. Однак лідерської впевненості все-одно не вистачало. Це і зафіксував рахунок — 25:22 на користь “Южанок”. У наступній партії гості знов підсіли. Їх перевага в класі була абсолютно не помітною — 23:25 на користь Орбіти, 2:2 загалом і за лічені хвилини вирішальна партія. На жаль, для місцевих вболівальників останній відрізок гри їх улюбленці не змогли довести до перемоги. Випереджаючи гостей – 11:9, “Орбіта” поступилась – 11:15.

На повторення подібного бойовиська молодим “Запоріжанкам” сил не вистачило. Наступного дня в матчі-відповіді наші волейболістки поступились в трьох поспіль партіях. Таким чином “Южанки” продовжують лідирувати в національній першості з 10 очками. Щодо “Орбіти”, в неї порівну – п’ять поразок та п’ять перемог. Такий результат дозволяє підопічним Володимира Бузаєва триматись на четвертій сходинці в турнірній таблиці. У наступному турі суперником “Орбіти” стане “Білозгар-Медуніверситет”, який йде на одне місце нижче.