+3°

+3°

Відбулись змагання з міні-футболу між командами “Колесо-центр” – “Євростандарт”

05.07.2018, 16:46

Триває літній Чемпіонат Запорізької міської Асоціації міні-футболу. В рамках шостого туру один із фаворитів змагань “Колесо-центр” зустрівся з аутсайдером групи “А” – “Євростандартом”. Результат матчу не став несподіванкою. Футболісти в синьо-білій формі впевнено взяли чергові очки.
Перевага в класі, досвід, зіграність – всім цим жодного з учасників чемпіонату ЗМАМФ не налякати. Вкотре це підтвердили гравці “Євростандарту” в матчі з “Колесо-Центром”. Те, що футболісти в синьо-білій формі були фаворитом цієї зустрічі, не завадило зеленим нав’язати гідну боротьбу. 0:0 — результат першого тайму.
Однак у другому таймі міць “Колеса” взяла верх, хоча й не одразу. Перший м’яч у ворота “Євростандарту” влетів на 26 хвилині. Гол на рахунку Сергія Руденка . За 3 хвилини Андрій Добровольский подвоїв перевагу. За той же проміжок часу була поставлена остаточна крапка в поєдинку. Автором знову став Сергій Руденко.

Натомість гравці “Колеса” пояснюють свою перемогу частковим втіленням задуманих перед матчем установок. Наразі “Колесо-Центр” посідає другу сходинку в групі “А”. Команду випереджає “Арпі”. “Євростандарт” на цю мить – п’ятий. Зазначимо, що цієї суботи о 8:00 стартує також Чемпіонат з пляжного волейболу. В змаганнях візьмуть участь 6 команд першої ліги. А саме: “Аякс”, “Прайд”, “Макстрой”, “Felicita.zp.ua.”, “Вибір” та “Прайд 2”.