circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відбулися громадські слухання щодо злиття відділень у 9-й лікарні

24.05.2019, 18:02

text
Поділитися:

У 9-й міській лікарні вже 2 місяці працює об’єднане травматолого-ортопедичне відділення. Рішення про його створення ухвалили навесні. Офіційна причина цього кроку — нерентабельність ортопедії. Фахівці впевнені, це оптимізує роботу медичного закладу. Втім досі є супротив з боку деяких лікарів та пацієнтів, які прагнуть повернення ортопедичного відділення. Наголошують, лікуватися у приватних клініках можливості не мають. У пятницю, 24 травня, містяни та медики зібралися на громадські слухання щодо доступності ортопедичної допомоги у Запоріжжі.

Жителька Запоріжжя Тетяна ортопедичну допомогу у 9-й лікарні отримувала понад 15 років. У жінки — хворі ноги. Каже, до відділення зверталася постійно. Жінка занепокоєна, що після злиття відділень вирішенням її проблеми там уже не займатимуться. Тож прийшла на громадські слухання, щоб висловити свою думку.

Представники департаменту охорони здоров’я закликають людей не панікувати та зазначають: у Запоріжжі ортопедичну допомогу можна отримати стаціонарно й амбулаторно. Однак поділяти травматологію та ортопедію не можна.

До 9-ї лікарні щодня звертаються люди з травмами, проблемами кісток і суглобів. Із болем у спині сюди потрапила ще одна Тетяна. Її обстежили та призначили необхідне лікування. Жінка перебуває під наглядом нейрохірургів і вже збирається додому.

Десяток ліжок нейрохірургії з’явилися у закладі після реорганізації відділень травматології й ортопедії. Цілодобово тут діагностують і лікують травми головного та спинного мозку, хребта та больові синдроми. У ході громадських слухань містянам і медикам презентували результати роботи нового відділення за 2 місяці.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: