+3°

+3°

Відбулися матчі 3-го туру баскетбольної Суперліги серед чоловіків

17.10.2018, 20:52

Відбулись матчі третього туру баскетбольної Суперліги серед чоловіків. На цьому етапі національних змагань БК “Запоріжжя” протистояв на виїзді “Черкаським Мавпам”. Цей колектив є чинним чемпіоном найпрестижнішого дивізіону України.

Ось і настав зірковий час для американських легіонерів БК “Запоріжжя”. Перші 11 очок для нашого клубу заробив Майкл Холтон, “намацавши” кидок з дальньої відстані. Колеги надихнулись упевненістю 14 номера та підключились до “розстрілу” опонентського кошика. 31:23 на користь гостей — підсумок стартової чверті.

Слова Майкла про впевненість у грі засвідчує й рахунок перед великою перервою. На неї запоріжці пішли з 7-очковою перевагою — тобто лише на очко менше, ніж в першій десятихвилинці. Другу частину матчу наш опонент ненадовго перехопив ініціативу. Втім лідерство “Мавп” було швидко нівельовано вдалими проходами під кільце ще одного американця БК “Запоріжжя” – Маліка Трента.

Менш ніж за 3 хвилини до кінця гри Кіндал Хілл робить слем-данк та встановлює 13-очковий відрив. І саме в цей момент, коли здавалось, що перемога в руках гостей, господарі почали активно та впевнено скорочувати відставання. В результаті під завісу матчу різниця між БК “Запоріжжям” та “Черкаськими Мавпами” складала лише 1 пункт. Мить, коли паніка може зіпсувати всі старання. Та капітан нашої команди Станіслав Овдєєнко переборов мандраж під час виконання штрафних. Саме вони й поставили остаточну крапку в зустрічі — 91:88.

Таким чином, БК “Запоріжжя” здобув другу перемогу в поточному сезоні. Наступні 2 матчі наш колектив проведе вдома. 19 жовтня о 19:45 — підопічні Валерія Плеханова прийматимуть на паркеті Палацу спорту “Юність” “Дніпро”. У неділю розпочнуть двобій з харківським “Політехніком”.