+3°

+3°

Відбулося відкриття чемпіонату області з дитячо-юнацького гандболу

30.11.2021, 15:29

Стартував відкритий чемпіонат області з гандболу. Змагання передбачають участь як хлопців так і дівчат. Учасники поділені на 6 груп. Це юнаки 2005-2006, 2007, 2008 та 2009 років народження. Також дівчата 2007-2008 та 2009-10 років народження.

Відкрита першість запорізької області передбачає 5 етапів. Крім регіональних команд, тут є учасники з Кривого Рогу, Миколаїва, Конотопа та багатьох інших міст України. Мета змагань — здобуття юними гандболістами досвіду. В якості додаткового стимулу, наприкінці чемпіонату атлети зможуть відчути себе справжніми професіоналами на паркеті одного з найкращих спорткомплексів держави.
Головний суддя змагань Валентин Бакуш ділиться,  5 етап – фінальний у Палаці спорту “Юність”, нагородження призерів. Все робиться тільки для того, щоб учні мали мотивацію, побачили спортивний майданчик європейського рівня і у подальшому займались гандболом.

2-ий етап був відкритий матчем «ОСДЮШОР-1» проти «Мелітополя».  Минулого року команди вже зустрічалися в рамках запорізької ліги. Тоді наша команда з мінімальним відривом поступилася опонентові. Цього разу  запоріжці реваншувалися. 1-ий тайм завершився з рахунком 16:10.  Друга половина гри для “Мелітополя” видалася провальною.  На 13 хвилині ОСДЮШОР зробила різницю в плюс 12 м’ячів. Крапку у цьому протистоянні поставив запоріжець Микита Шаталов – 26:13. Зазначимо, що у цій зустрічі хлопець був одним з кращих бомбардирів запорізької команди. Відзначимо і воротаря нашої команди – Микита Асакрітов. У 2-у таймі він пропустив лише 3 м’ячі.

Тож, маємо наступні результати. Запорізька ДЮСШ №3  – ДЮСШ Полтава – 39:12. ДЮСШ Мелітополь перемогла 2-у запорізьку команду ОСДЮСШОР з розгромним рахунком – 9:27. Підсумок битви “Оріхова” і “Полтави” – 21:26.