circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відбувся чемпіонат області зі змішаних одноборств

21.05.2019, 18:20

text
Поділитися:

Коли мужність не просто слово – а головна умова перемоги. Греплінг -- вид одноборств як комплекс усіх видів боротьби. Нанесення ударів заборонено. Однак у хід йдуть больові та задушливі прийоми. Таке відбувається і в Запоріжжі на чемпіонаті області.


На обласній першості з греплінгу виступали борці трьох вікових категорій. Молодші учасники – до 15 років, юнаки 15 +, а також дорослі, себто спортсмени, котрі досягли повноліття. Для останніх передбачалися найжорсткіші правила. На цей старт заявилося близько 130 учасників. Як для дебютних змагань, організатори вважають це добрим пок
азником. У майбутньому планують влаштовувати й всеукраїнські та міжнародні бої. Тим паче, що греплінг дозволяє залучати “різносортних” спортсменів.

Ось, наприклад, Олексій Сурмило колись із греко-римської боротьби перейшов до вільної. Набуті вміння застосовує в греплінгу. Наприклад, кидання суперника, після чого можна приступати до фізичного, і як кінцева мета, -- морального зламу візаві. Гумористичний підхід та тренованість допомогла Олексію здолати суперника важчого на 5 кілограмів. Щодо загальних підсумків, то перше місце у ваговій категорії 68 кілограмів у борця з клубу “ZR team Zaporozhye” – Романа Олександрова. Серед наймолодших переможців, зокрема в категорії 36 кілограмів – Олексій Петров з клубу “Brutal Squad”. В юніорах “золото” у гостя з Бердянська – Станіслава Воловика.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: