+3°

+3°

Відбувся черговий матч чемпіонату України з гандболу

26.09.2018, 17:11

Суперник “Мотора” в четвертому турі цьогорічної суперліги “Донбас”, як і торік, є претендентом на бронзові медалі. Серед тих, хто поповнив лави маріупольскої команди ,— вихованець запорізького “ЗНТУ-ЗАБ” Ігор Скіба та екс-моторівець Сергій Орловський. Склад перспективний та працелюбний. Однак на цю мить ще недостатньо зіграний. У більшості атак запоріжці розхитували захист опонентів, створюючи так звані коридори в обороні суперника. У другій частині першого тайму господарі втілили кілька яскравих стрімких проривів. На перерву підопічні Патріка Ромбеля пішли з 9-очковою перевагою — 16:7.

У другому таймі перевага “Мотора” збільшувалася. Частину старань “Донбаса”, котрі могли закінчуватись голами, нівелював запорізький голкіпер Антон Терехов. На його рахунку 9 сейвів. В цілому протягом другої половини зустрічі господарі 19 разів влучили в раму маріупольців. Гості ж відповіли дванадцятьма м’ячами.

Для “Мотора” гра з “Донбасом” стала чимось на кшталт розігріву напередодні матчу в Лізі Чемпіонів із Угорським “Пік-Сегедом”. Підопічні Патріка Ромбеля налаштовані.

Кінцевий рахунок матчу з “Донбасом” – 35:19 – на користь “Мотора”. На цю мить наш колектив зберігає лідерство в українській суперлізі. В його архіві 8 очок. Гра з угорцями в Лізі Чемпіонів відбудеться 30 вересня на паркеті Палацу спорту “Юність”. Старт поєдинку о 18:00.