+3°

+3°

Відбувся черговий матч між ФК “Металург” та “Шахтар”

23.04.2018, 17:01

В Україні триває дитячо-юнацька футбольна ліга. Запорізький “Металург” (Ю-17) на цю мить посідає четверту сходинку в своїй групі. Ця позиція, як і всі місця, що йдуть вище — передбачає вихід до фінальної частини змагань. Не погіршилось становище наших спортсменів і після поразки “Шахтаря” в рамках 2 кола Чемпіонату.

Попри юний вік, якому властива емоційність та поспіх, гравці обох команд показували стриману гру. Спортсмени обох клубів намагались розкусити оборону суперника, роблячи це у відносно помірному темпі. Однак, якщо “Металург” до перерви так і не зміг вразити опонентську рамку, “Шахтар” пішов відпочивати з перевагою в один гол. Його автором став Михайло Мудрик.

У другому таймі боротьба загострилась. Біля воріт “Шахтаря” кілька разів зав’язувалась футбольна м’ясорубка. Було б у господарів більше холоднокровності — можливо б і зрівняли рахунок. Однак, через відсутність досвіду, цього не сталось. Натомість, вже згаданий Михайло Мудрик подвоїв перевагу гостей, під час розіграшу штрафного. Господарі спромоглися тільки на гол престижу у виконанні Івана Скотчего.

Тож кінцевий рахунок матчу 1:2 — “Металург” програє. Втім, свою позицію в групі через цю поразку запоріжці не втратили. У наступному матчі ліги “Металург” зустрінеться з Київською командою ДЮШ 15.