+3°

+3°

Відбувся черговий матч між найпринциповішими суперниками гандбольної Суперліги

14.05.2019, 18:24

Знову гра вітчизняних грандів об’єднує любителів гандболу у Палаці спорту “Юність”. Вже вчетверте у цьому сезоні зустрілися найпринциповіші суперники Суперліги – чинний чемпіон країни “Мотор” та віце-чемпіон – “ЗТР”. До матчу у команд була однакова кількість очок, але підопічні Миколи Степанця мали 3 гри в запасі. Саме заключна зустріч і вирішувала долю матчів плей-офф.

У випадку перемоги “Мотор” робив серйозний крок до чемпіонства. Команди це прекрасно розуміли, тож на гру вийшли в повній бойовій готовності. «ЗТР» зі старту повів у рахунку, але буквально за кілька хвилин вже відставав на 3 м’ячі. Віце-чемпіону було важко щось протиставити мотивованому “Мотору”. “ЗТР”івцям не вистачало на майданчику розігруючого Дениса Ісанчука, який пропустив гру через хворобу. Його місце зайняв Владислав Залевський. У середині першого тайму Віталій Нат взяв тайм-аут, але на хід подій це не вплинуло. «ЗТР» програв цю частину 12:17.

На другий тайм гравці “Мотора” виходили з упевненістю. Команди обмінювалися голами, але дистанція у рахунку залишалася незмінною. До того ж, чемпіони використовували кожну помилку “ЗТР”. Тож і заключна зустріч цих суперників не стала сенсацією. Команда Миколи Степанця знову перемогла. Цього разу з рахунком 31:25.

Чергове гандбольне свято чекає на запоріжців 25-го та 26-го травня. Це буде Фінал Чотирьох Кубка України, який пройде у Палаці спорту “Юність”. В ньому візьмуть участь запорізькі клуби “Мотор” та “ЗНТУ-ЗАБ”, маріупольський “Донбас”, а також переможець пари “ЗТР” – “Карпати”.