+3°

+3°

Відбувся черговий тур Чемпіонату України з баскетболу

02.02.2018, 14:07

Відбулись матчі 20 туру національної першості з баскетболу. В його рамках БК Запоріжжя зустрівся з Харківським Політехніком. На цю мить команда першої столиці України – головний конкурент підопічних Валерія Плеханова у турнірній таблиці.

Стартували Запоріжці дуже добре. Навіть за відсутності капітана команди Станіслава Овдєєнка, господарі впевнено взяли першу чверть – 22:16. Лідерські якості проявили Андрій Кожемякін, Юрій Кондраков та Олексій Щепкін. Останній не втратив запалу й в другій десятихвилинці. Але, попри результативність Олексія, відрив його команди почав зменшуватися. Здебільшого цьому посприяв центровий Політехніка Нікола Вуйович. Старання наших захисників його нейтралізувати виявились марними. До того ж серб ефективно діяв у боротьбі за відскоки. Підсумок першої половини матчу – 37:34 на користь БК Запоріжжя.

Після великої перерви до згаданого Ніколи Вуйовича підключився Американський легіонер Політехніка – Бо Барнс. На пару з Сербом вони переломили хід подій, вивівши Харківський колектив уперед. Запоріжці не здалися. Четверта 10 хвилинка стала бойовищем, результат якого – переведення гри в овертайм. На жаль для місцевих вболівальників, їм не вдалося відчути смак перемоги, коли пролунала сирена про завершення додаткового часу. Його господарі програли 10:16.

Кінцевий рахунок зустрічі – 83
:89. Через цю поразку БК Запоріжжя залишається аутсайдером національного чемпіонату. Від Політехніка наш колектив відстає на 2 очки. Лідер першості – Дніпро, з яким підопічні Валерія Плеханова і проведуть наступний матч. Гра відбудеться 3 лютого на арені спорткомплексу ЗАБ.