+3°

Відбувся перший тур Суперліги з гандболу

11.09.2018, 19:09

video text

Стартувала Суперліга з гандболу. В першому турі зустрілися команди “ЗТР-Буревісник“ (Луганськ) та “ЗТР” (Запоріжжя). Команда Віталія Ната, недооцінивши суперника, повністю провалила перший тайм. Гості вперто йшли вперед і лідирували до десятої хвилини. Коли гравці «ЗТР» зрозуміли, що “Буревісник” може і буде боротися, стали грати більш уважніше в захисті, і агресивніше в нападі. Перший тайм закінчився з розривом в 3 м’ячі на користь “ЗТР” 12-15.

У другому таймі головний тренер “ЗТР” Віталій Нат часто робив заміни і нікому не давав засиджуватись на лавці. Постійно на полі були “свіжі” гравці і “ЗТР-Буревісник” не міг нічого зробити проти вже більш злагодженої гри віце-чемпіонів країни. Фінальний свисток зафіксував рахунок 21-40 на користь господарів.

Після першого туру “ЗТР” знаходиться на третій сходинці в турнірній таблиці Суперліги. На другому місці розташувався “Мотор”, обігравши “ЦСКА – Київ” 20-39. Очолює турнірну таблицю “ЗНТУ-ЗАБ” , який у Львові розгромив “Політехнік” 41-17.