+3°

+3°

Відбувся поєдинок між БК “Запоріжжя” та харківським “Політехніком”

21.01.2019, 18:08

Баскетбольний клуб “Запоріжжя” провів 19 матч у поточному сезоні української Суперліги. На паркеті Палацу спорту “Юність” підопічні Валерія Плеханова зіграли проти харківського “Політехніка”. Наш колектив був фаворитом дуелі, враховуючи травму лідера гостей – Ті Джея Кромера. Без нього колектив Володимира Коваля програв усі поєдинки січня. Втім легкою прогулянкою матч явно не був.

У перші
2 хвилини матчу запоріжці довели статус фаворита, здобувши перевагу 10:5. Далі “Політехнік” налагодив гру на підбираннях, вирівняв становище та завершив чверть на свою користь – 20:18. Після перерви гості почали нарощувати перевагу. Атаки ж господарів переживали труднощі й суперника було відпущено на 8 очок. Із цього становища БК “Запоріжжя” вивів новачок – Володимир Шевченко. За 2 хвилини він набрав 6 очок і зробив два підбирання, вибивши нічию триочковим – 31:31. А ще далі – зусиллями Майкла Холтона фаворити зустрічі повернули лідерство, завершивши другу чверть з перевагою на 1 пункт – 35:34. За п’ять хвилин до кінця рахунок був нічийний – 75:75. Від сенсаційної поразки запоріжців врятував Малік Трент. Захопивши ініціативу в другій половині гри, він заробив 26 очок. Однак сам Трент і надав супернику шикарну можливість перевести гру в овертайм, але Антон Рочняк на останній секунді гри не влучив триочковий. Так господарі втримали перемогу – 84:81.

Тепер на команду Валерія Плеханова чекає затяжна серія поєдинків на виїзді. Найближчий з них відбудеться 31 січня в Одесі. А до цього в усіх запорізьких вболівальників є нагода відвідати «Матч всіх Зірок» у Палаці спорту “Юність” 26 січня.