circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відкриття нової спортивної зали у клубі «Олімп»

30.12.2021, 12:09

text
Поділитися:

У Шевченківському мікрорайоні міста від спортивного клубу «Олімп» відкрили нову залу для дзюдоїстів.

Тепер там просторе приміщення, сучасний ремонт, новеньке татамі та інвентар. У комфортних умовах віднині займатиметься й запорізький дзюдоїст Михайло Шевченко. Хлопець каже, що йому дуже сподобалося нове приміщення, воно дуже тепле, гарне. У ньому просто навіть приємно займатися.

За словами виконавчого директора обласної федерації дзюдо Кирила Вертинського, спортивна інфраструктура міста та області залишає бажати кращого. Тривалий час у Шевченківському мікрорайоні комплексу «Мотор Січ» не було альтернативи. Тепер же – діти мають ширший вибір тренувальної бази.

Кирило Вертинський додає: «Загальний кошторис – приблизно 700 тис. грн. Зроблено абсолютно все. Тільки стіни й дах залишилося від старого приміщення. Хочу сказати, що фішкою цього проекту є те, що він втілений за кошти тих людей, що раніше займалися дзюдо».

До офіційного відкриття зали секції із дзюдо вже встигли відвідати запоріжці. Понад місяць тому тут на татамі став перший спортсмен. Сьогодні двері відчинені як для 4-річних, так і для 18-річних дзюдоїстів і дзюдоїсток.

Фінальним акордом у ремонті приміщення стануть стіни та дах. Однак наразі ситуація не створює ризики для працівників і вихованців.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: