circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відомий композитор і співак А. Сердюк презентував у Запоріжжі виставку

17.09.2019, 16:17

text
Поділитися:

На творчість його надихнули “Бітлз”, “Квін” та “Діп пьорпл”. І щоб навчитися грати на гітарі, він ладен був навіть пропускати заняття у школі. Так про своє захоплення музикою та піснею розповідає відомий композитор і співак Анатолій Сердюк. Поділитися із запоріжцями історією свого творчого шляху вирішив за допомогою виставки.

Для нього пісня та сцена — це частина життя. Про свій творчий шлях довжиною у 30 років запорізький композитор-пісняр Анатолій Сердюк розповідає за допомогою фотографій. У галереї Спілки фотохудожників України представив з півтисячі світлин про життя та творчість. Це фото з концертів, зустрічей із відомими людьми. Каже: так хотів розповісти не лише про себе, а і про своє рідне місто.

Окрім фотографій, автор виставки також презентував особисті нагороди та афіші концертів. Їх у митця назбиралось чимало. За роки своєї творчої діяльності Анатолій Сердюк став автором багатьох пісень та гімнів місцевих університетів, він тисячі разів виходив на сцену в Україні та за кордоном. Втім запоріжці знають його не лише як композитора та співака. Як журналіст він був автором та ведучим кількох програм, нині активно займається громадською діяльністю та пише книжки.

Сам Анатолій Сердюк зізнається: на творчість його надихає українська пісня та рідний край. Про Україну та Запоріжжя, власне, і розповідає слухачам у своїх композиціях. А виставку влаштував для того, щоб запоріжці могли познайомитися з ним ближче.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: