circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відсьогодні для відвідувачів відкрили Національний заповідник “Хортиця”

15.05.2020, 16:44

text
Поділитися:

Після помʼякшення карантину відсьогодні для відвідувачів відкрили туристичні об’єкти Національного заповідника “Хортиця”. Втім потрапити на територію історико-культурного комплексу “Запорозька Січ” та Музею судноплавства можна лише за декількох умов. Це, зокрема, наявність вдягнутих масок та дотримання дистанції у 1,5 метра. Окрім того, обмежили й кількість людей, котрі одночасно можуть перебувати на екскурсіях.

При вході на “Січ” температуру відвідувачів вимірюють безконтактним термометром. Якщо вона підвищена, просять утриматись від екскурсії. Тим, кому прогулянку дозволяють, пропонують скористатися антисептиком.

Музейним закладам на Хортиці пощастило, мабуть, більше, ніж іншим, адже вони знаходяться просто неба. Втім це не звільняє ані працівників, ані відвідувачів від дотримання карантинних вимог. Зокрема, одночасно в курінь запускають невеличкими групами.

Одночасно на “Січі” мають перебувати не більше 60-ти відвідувачів. Незважаючи на перший день роботи, туристи вже є — навіть з інших міст. Але умови відвідування “Січі” та Музею судноплавства дещо відрізняються.

Та Хортиця — це не лише “Запорозька Січ”. У заповіднику запрошують відвідувати святилища, кургани, гуляти по стежках, але попереджають — максимальна кількість людей в одній групі — не більше 7-ми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: