circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відсьогодні у приміському транспорті діють спецдовідки на проїзд (зразок)

14.04.2021, 08:14

text
Поділитися:

Протоколом позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Запорізької області від 12.04.2021 № 11 з 00 год. 00 хв. 14.04.2021 запроваджено обмеження на проїзд пасажирів на приміських автобусних маршрутах (список додається).

Тепер за цими маршрутами можна буде проїхати тільки за спеціальною довідкою, яку можна завантажити за посиланням: https://www.zoda.gov.ua/files/WP_Article_File/original/000157/157990.docx

Отримати довідки встановленого зразка за місцем своєї роботи можуть працівники важливих галузей економіки – об’єктів критичної інфраструктури, охорони здоров’я, правопорядку, оборони, цивільного захисту, транспорту, фінансової та банківської сфери, зв’язку та комунікацій, житлово-комунального господарства, торгівлі та харчової промисловості, а також ті, що мають безперервний виробничий цикл. Також проїхати у приміських маршрутах зможуть вихованці дитсадків та спеціалізованих шкіл-інтернатів, їхні батьки та працівники закладів освіти.

Обласна влада закликає керівників підприємств, установ, організацій максимально швидко забезпечити довідками працівників, присутність яких на робочому місці є вкрай необхідною, а інших – за можливості перевести на дистанційну роботу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: