circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відсьогодні у Запоріжжі тимчасово скасували безоплатний проїзд для пільговиків

23.03.2020, 09:16

text
Поділитися:

З 23 березня і до завершення карантину у Запоріжжі тимчасово припинено безкоштовне перевезення пільговиків. Відповідне рішення було прийняте міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Це має знизити загрозу масового захворювання коронавірусом, адже саме люди похилого віку знаходяться у зоні ризику. Також рішення дасть можливість працюючим нормально добиратися до роботи та повертатися додому.

У Запоріжжі запроваджено карантин, як і в усій країні. Головна мета карантинних заходів – попередити можливе розповсюдження захворювання коронавірусом. Заходи стосуються різних сфер життя міста. Зокрема не працюють більшість магазинів, ринки, розважальні та спортивні заклади. Діють обмеження по кількості пасажирів у громадському транспорті. Адже саме громадський транспорт є одним з можливих місць розповсюдження захворювання. Приклад інших країн підтверджує, що коронавірус за короткий строк може отримати широке розповсюдження.

У зв’язку з цим питання роботи міського громадського транспорту було розглянуто міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Під час обговорення спеціалісти акцентували увагу на необхідності максимально захистити людей похилого віку, навіть шляхом обмеження можливостей їх пересування містом. Ще одне завдання – дати можливість працюючим нормально добиратися до роботи та додому в умовах обмежень, які введені згідно з Постановою Кабінету Міністрів України у громадському транспорті.

Про рішення, прийняті міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомив міський голова Володимир Буряк. Перше з них – тимчасове припинення з 23 березня та до завершення карантину безкоштовного перевезення пасажирів пільгових категорій.

– Прошу запорізьких пільговиків з розумінням поставитися до цих вимушених заходів. Це робиться для вашого ж блага. Закликаю всіх містян: залишайтеся вдома, виходьте тільки за нагальної потреби! Лише виконання вимог карантину здатне запобігити розповсюдженню коронавірусу, – написав Володимир Буряк на своїй публічній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук».

Володимир Буряк наголосив, що таке рішення прийняте задля того, щоб знизити загрозу масового захворювання людей, особливо похилого віку, та разом з тим дати можливість нормально добиратися до роботи та додому тим, хто не має змоги працювати дистанційно.

Міський голова також повідомив, що міська влада готує звернення до керівників підприємств Запоріжжя з вимогою забезпечити підвіз своїх працівників на роботу та з роботи за допомогою спеціальних рейсів, а також за можливості переглянути графіки роботи працівників.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: