circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відсьогодні запоріжці можуть подавати скарги про відсутність опалення

06.11.2020, 08:45

text
Поділитися:

Станом на ранок 5 листопада вже подано теплоносій до понад 90% багатоквартирних житлових будинків у Запоріжжі. Про це повідомили представники концерну «Міські теплові мережі», керуючих компаній «Місто для людей», «Мрія», «Запоріжремсервіс», «Наше місто». Це питання обговорили на нараді, яку провів міський голова Володимир Буряк.

З понеділка у Запоріжжі розпочався опалювальний сезон. У першу чергу опалення почало надходити до шкіл, дитячих садків, медичних закладів. Концерн «Міські теплові мережі», керуючі компанії, які обслуговують житловий фонд, отримали завдання з 2 по 5 листопада подати тепло до всіх житлових будинків. Сьогодні представники концерну та управителі доповіли міському голові Володимиру Буряку про результати роботи станом на ранок 5 листопада.

Керівник КП «Запоріжремсервіс» Сергій Ращепкін повідомив, що підприємство обслуговує 831 будинок. Станом на ранок понад 90% з них вже з опаленням. Без тепла залишаються лише 57 будинків, переважно через виникнення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових або зовнішніх теплових мережах. Аварії оперативно ліквідовуються і 6 листопада ці багатоповерхівки мають бути з опаленням.

У керуючій компанії «Місто для людей» зазначили, що 94% їх житлового фонду вже з теплом – 616 будинків з 655. Аварійні бригади продовжують ліквідовувати пориви, які виникли у деяких будинках. Також є випадки відмови мешканців від включення опалення саме зараз. Представники компанії «Мрія» повідомили, що опалення включили у 95% будинків – 354 з 375. За інформацією КП «Наше місто», тепло вже є у 99 житлових будинках та гуртожитках з 109, які обслуговує підприємство. Робота продовжується. Хоча у кількох багатоповерхівках мешканці поки відмовилися від включення опалення.

– З ваших доповідей можна зробити висновок, що до понад 90% житлових будинків вже подано теплоносій. Можна очікувати, що 6 листопада всі багатоповерхівки будуть з теплом. За винятком тих випадків, коли мешканці поки відмовилися від включення опалення, або там, де голови ОСББ поки не визначилися з датою початку опалювального сезону. Однак після цього необхідно буде оперативно вирішувати проблему, коли з різних причин без опалення будуть окремі квартири, кімнати у житлових будинках, – сказав Володимир Буряк.

Міський голова зазначив, що керуючі компанії не повинні чекати дзвінків мешканців до міського контакт-центру «15-80» зі скаргами. Вже зараз потрібно моніторити ситуацію зі стояками опалення, квартирами та кімнатами, які поки залишаються без тепла. Для цього необхідно спілкуватися з мешканцями, старшими по будинку. Важливо оперативно реагувати на такі ситуації.

– Зараз найголовніше питання – скільки часу потрібно для того, щоб вирішити цю проблему. Запоріжці не повинні сидіти з холодними батареями у квартирі або кімнаті, якщо тепло у будинку вже є. І нагадаю ще раз, оплачувати опалення запоріжці мають лише після того, як тепло з’явиться у їх квартирі, – заявив Володимир Буряк.

Нагадаємо, з 6 листопада запоріжці можуть повідомляти про відсутність тепла у квартирі, окремій кімнаті до контакт-центру «15-80». Якщо опалення буде відсутнє з вини концерну «Міські теплові мережі», то там не нараховуватимуть оплату за цей період, якщо через керуючу компанію, то перерахунок буде здійснений за рахунок управителів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: