circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відсьогодні запорізькі школи поновили очне навчання

25.01.2021, 08:26

text
Поділитися:

За інформацією департаменту освіти та науки міської ради, додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236, встановлені на період 08-24 січня 2021 року щодо заборони відвідування здобувачами освіти закладів загальної середньої, позашкільної освіти, втрачають силу.

З 25 січня 2021 року в закладах загальної та позашкільної освіти Запоріжжя освітній процес організовано в очній формі для всіх учнів з відвідуванням навчальних занять в закладах освіти. Заклади дошкільної освіти працюватимуть у звичайному режимі.

У закладах загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти міста з метою недопущення поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і далі реалізовуватимуться відповідні протиепідемічні заходи. У тому числі обов’язковим залишається використання засобів індивідуального захисту; обмежено доступ до приміщень закладів освіти сторонніх осіб; продовжено заборону на проведення у закладах освіти масових заходів; здійснюватиметься проведення щоденного температурного скринінгу вихованців закладів дошкільної освіти, працівників закладів освіти тощо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: