circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Відтепер запоріжці сортуватимуть сміття

20.07.2018, 14:06

text
Поділитися:

На варті чистоти. У дворі однієї з багатоповерхівок на вулиці Сергія Синенка мешканці встановили спеціальні контейнери, аби сортувати сміття. Тепер окремо складають скло, папір, пластик і побутові відходи. Люди зазначають: це — їхня власна ініціатива. І все для того, щоб зробити чистішим не лише власний двір, але й зберегти довкілля.

Багатоповерхівці, розташованій на вулиці Сергія Синенка, 81, вже понад 30 років. 2 роки тому мешканці взяли управління будинком у власні руки та створили ОСББ. А цьогорік навесні на майданчику біля будинку встановили сміттєбаки для сортованого сміття. Аби дотримуватися чистоти, їх розташували в спеціальному павільйоні. Загалом сміттєбаків 5. Окремо для скла, паперу, пластика та твердих побутових відходів.

Контейнери спустошуються щодня. Побутове сміття вивозять комунальники. А пластик, папір і скло потрапляє до пунктів прийому вторинної сировини. За словами самих мешканців будинку, із сортуванням сміття труднощів не виникає.

Мешканці будинку сподіваються, що їхній досвід стане гарним прикладом для інших запоріжців. І люди більш уважніше будуть ставитися до збереження довкілля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: