circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вихованців школи-інтернату «Світанок» привітали з Днем Святого Миколая

20.12.2018, 12:07

text
Поділитися:

Свято на честь покровителя всіх дітей Миколая-Чудотворця відзначили вихованці Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату «Світанок». Привітати малечу та пригостити солодкими подарунками завітав заступник голови облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Старші учні влаштували для малечі святкову виставу, у якій добро та вихованість перемагають нечемність та заздрість. Вихованці підготувалися на славу, адже всі слова були написані у віршах, які натхненно виголошували юні актори. На знак вдячності Олександр Бабанін разом із Святим Миколаєм та зірочками вручили всім дітям «Світанку» солодкі подарунки.

– Для всіх дітей, які поводилися в цьому році добре, Святий Миколай приготував гостинці. Він знає, хто був слухняним і радував своїх близьких, і знає, хто який подарунок заслужив. Святий Миколай прославився своєю добротою і готовністю допомогти кожному, хто потребує. Нехай же він не обійде своєю добротою і допомогою вас усіх. Нехай супроводжує сьогодні і весь наступний рік, не залишаючи без своєї допомоги, – побажав Олександр Бабанін.

За інформацією Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Запорізька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат «Світанок» забезпечує реалізацію права дітей, які потребують корекції важких дефектів мовлення, фізичного або розумового розвитку, соціальної допомоги на одержання базової загальної середньої освіти. Для корекції мовленнєвих порушень та вад психічного розвитку у закладі працюють три логопедичні кабінети, кабінет лікувальної фізкультури, масажний кабінет, стоматологічний кабінет, соціально-психологічна служба, кабінет інтенсивної педагогічної корекції, художня майстерня, хореографічний, спортивний гуртки та інші.

Загалом у закладі освіти навчається 213 учнів, з них 86 – з тяжкими порушеннями мовлення, 127 – із затримкою психічного розвитку. Також у закладі здобувають освіту вісім дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: