circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вихованцям запорізького центру реабілітації вручили новорічні подарунки

28.12.2018, 12:32

text
Поділитися:

У Запоріжжі продовжують вітати дітей пільгових категорій. У рамках міської програми діти отримують солодкі подарунки, беруть участь в передноворічних святах. Сьогодні вихованці центру соціально-психологічної реабілітації приймали вітання від заступника міського голови Запоріжжя Анатолія Пустоварова.

У центрі соціально-психологічної реабілітації зараз знаходиться 62 дитини. Це діти з неблагополучних або проблемних сімей, які чекають своєї подальшої долі – в інтернат або назад в сім’ю.

Сьогодні у дітей центру передноворічне костюмоване свято. До них приїхали гості, які привезли з собою солодкі подарунки.

– У Запоріжжі немає чужих дітей. На жаль, більше 1000 дітей в Запоріжжі не мають сімей або позбавлені батьківського піклування. Тому в цьому році, завдяки тій програмі, яку ми вперше впровадили в місті Запоріжжя, кожна дитина отримала свято. Ми об’їхали всі притулки, взяли участь у новорічних виставах, святах, вручили подарунки, обговорили складні питання, які будемо намагатися вирішити. Всі, хто під опікою, в дитячих будинках сімейного типу, в притулках – повинні отримати святкове, новорічне диво, – розповів заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

У рамках міської програми, передноворічними привітаннями та подарунками охоплені всі пільгові категорії дітей Запоріжжя.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: