circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вільнянські рятувальники отримали нове спорядження

02.11.2017, 11:35

text
Поділитися:

Щоденно, виконуючи завдання за призначенням, рятувальники ризикують власним життям. Тому, спільна робота Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та органів місцевої влади щодо забезпечення підрозділів сучасним спорядженням триває постійно. Адже, такі оновлення сприяють поліпшенню умов праці рятувальників, відповідно допомагають їм якісно виконувати свій обов’язок.

Так, 1 листопада, для покращення матеріально-технічної бази та реалізації програми щодо забезпечення цивільного захисту в районі Вільнянська районна державна адміністрація, Вільнянська районна та міська рада і селищні ради району, зокрема і Головне управління передали рятувальникам 18-ДПРЧ ГУ ДСНС України у Запорізькій області 18 комплектів захисного одягу та нове бойове спорядження для виконання завдань за призначенням. На заході були присутні Голова Вільнянської районної державної адміністрації Олександр Руденко, Голова Вільнянської районної ради Андрій Салякін, Голова Вільнянської міської ради Наталія Мусієнко, Голова спілки ветеранів пожежної охорони Вільнянського району Іван Банделюк.

«Основними небезпечними факторами пожеж є висока температура та продукти горіння, що ускладнюють роботу вогнеборців при проведенні рятувальних робіт в задимлених приміщеннях. Органи місцевої влади усіляко намагаються допомагати нашим рятувальним підрозділам у покращенні стану забезпечення особового складу бойовим одягом, спорядженням, технікою, що дозволить у майбутньому більш ефективно виконувати поставлені перед нами завдання», – зазначив заступник начальника ГУ ДСНС України у Запорізькій області полковник служби цивільного захисту Микола Головань.

У свою чергу, керівники органів місцевої влади наголосили, що захист населення – це один із пріоритетних напрямків діяльності, і в подальшому вони будуть розвивати матеріально-технічну базу підрозділів Головного управління.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: