circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вільнянський район очолив новий керівник

17.10.2018, 09:54

text
Поділитися:

Під час робочої поїздки до Вільнянського району очільник області Костянтин Бриль поспілкувався з керівництвом району, а також зустрівся з адміністративно-господарським активом. На зустріч були запрошені депутати місцевих рад, міський, селищний, сільські голови, керівники підприємств, установ та організацій, представники громадських організацій.

– Хочу наголосити, що у своїй роботі я намагаюсь надавати перевагу тим питанням, які цікавлять людей, та дію в інтересах громади. Проте ці запити не мають порушувати законодавства. Так, питання збагачувального комбінату – одне з наболілих для Вільнянщини. Постановою Кабінету Міністрів України визначено процедуру, як саме має працювати інвестор на території. Згідно з цією процедурою ніхто не має права перешкоджати діям інвестора. На жаль, уже кілька років існує певна тенденція, коли інвесторів намагаються шантажувати і отримувати з цього певні дивіденди. Власне, те що стосується наших інвесторів, мабуть, на кожній території, де працюють інвестори, трапляються подібні ситуації. Це стосувалось і «НІБУЛОНу», і «ДТЕК», і кількох інших. Та після того, як на місцях розпочали роботу нові проекти, громади побачили лише позитив. Тож прошу вас ретельно зважити всі нюанси. А влада працюватиме тільки законними методами, – підкреслив голова облдержадміністрації Костянтин Бриль.

Після виступу очільник регіону представив присутнім новопризначеного голову Вільнянської РДА. Так, розпорядженням Президента України Петра Порошенка з 10 жовтня 2018 року головою Вільнянської районної державної адміністрації Запорізької області призначено Дмитра Іванова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: