circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Випускники запорізьких ПТУ складуть ЗНО

02.11.2017, 10:44

text
Поділитися:

Випускники професійно-технічних навчальних закладів уперше здаватимуть ЗНО. З цього приводу відбулася нарада з директорами професійно-технічних навчальних закладів області та представниками Дніпропетровського центру якості освіти, яку провела директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Тетяна Озерова.

Учасники заходу обговорили питання проходження учнями професійно-технічних закладів освіти державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, що буде відбуватися вперше у 2018 році.

Як наголосила Тетяна Озерова, необхідно докласти всіх зусиль, щоб цього навчального року на належному рівні було організовано та проведено зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, яке відбудеться 24 травня згідно з графіком проведення ЗНО.

Заступник директора Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти Ольга Останкіна ознайомила освітян з алгоритмом проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання та можливим внесенням корективів до робочих навчальних планів.

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури проходитимуть учні (слухачі, студенти) професійно-технічних, вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Результати тестування з цього предмета зараховуватимуться їм як оцінки державної підсумкової атестації за освітній рівень повної загальної середньої освіти.

За попередніми даними, із 4004 випускників професійно-технічних навчальних закладів складати ЗНО будуть 2273 учні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: