circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вивчати польську пропонують учням місцевої школи

17.09.2018, 21:07

text
Поділитися:

Поліглоти з дитинства. У 103 школі діти вивчатимуть тепер на одну іноземну мову більше. Там з’явилися групи із вивчення польської. Ця школа стала другою в місті, де є така можливість. Вивчення іноземної стане в нагоді тим школярам, які планують отримати вищу освіту в сусідній європейській країні.

У школі створені три групи. Загалом близько 60 школярів. Учениця 10-го класу Марія Ніконова планує здобувати вищу освіту в Польщі. Іноземну хоче додати до арсеналу мов, які знає. Окрім рідної дівчина вільно володіє англійською та німецькою.

Школярі вивчатимуть іноземну мову за допомогою книг, підручників і аудіоносіїв. Деякі передали з Польщі. Мова не така вже й легка для сприйняття, як здається на перший погляд, наголошують вчителі. На перше заняття до дітей завітала волонтерка із Польщі, педагог за фахом, пані Ева.

Загальноосвітня школа №103 підписала цьогорік угоду про співпрацю з одним із польських навчальних закладів міста Громадка. Зараз польську опановують деякі 5-тикласники та десятикласники. Під час занять вчаться не лише спілкуватись, а й дізнаються чимало цікавого про культуру країни та мову, якою прагнуть вільно володіти.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: