circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Визначено найбільш успішні ДЮСШ Запорізької області

10.04.2018, 14:36

text
Поділитися:

Управлінням молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації підбито підсумки роботи спортивних шкіл Запорізької області за 2017 рік. Так, за статистичним звітом минулого року в області працювали 65 спортивних шкіл, 14 із яких спеціалізовані і мають вищу категорію.

Загалом у школах області займаються 22 тис. 411 дітей та підлітків. Значне збільшення чисельності дітей відбулося в спортивних школах м. Запоріжжя, Михайлівському, Токмацькому та Приазовському районах. З юними спортсменами працюють 858 тренерів-викладачів. Із числа штатних тренерів більше половини – 561 – мають кваліфікаційні категорії.

Разом з тим, у 2017 році зменшилась кількість дітей та підлітків, які займалися у спеціалізованих школах олімпійського резерву, за рахунок скорочення кількості груп початкової підготовки. Торік також зменшилася чисельність спортсменів, яким присвоєно спортивні розряди, у порівнянні з попередніми роками.

Місцеві бюджети самостійно визначаються щодо фінансового забезпечення спортивних шкіл. У порівнянні з минулим роком загальна сума фінансування шкіл області зросла на 47,7%, що пов’язано з підвищенням мінімальної зарплати і тарифних розрядів тренерам і директорам, проте така сума в середньому становить усього 9% від загальної суми фінансування шкіл за рік.

За підсумками року Управлінням також складено рейтинг за результатами участі в змаганнях вихованців усіх шкіл. До трійки лідерів серед спеціалізованих дитячо-юнацьких спортивних шкіл олімпійського резерву ввійшли: СДЮШОР з плавання та стрибків у воду «Мотор Січ» – І місце; СДЮШОР з плавання «Спартак» – ІІ місце та СДЮШОР з легкої атлетики СК «Металург» – ІІІ місце. Трійка лідерів серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл області виглядає таким чином: ДЮСШ № 10 Запорізької міської ради – І місце; ДЮСШ ім. Є.І.Назарова Бердянської міської ради – ІІ місце; ДЮСШ № 8 Запорізької міської ради – ІІІ місце.

Були в області й такі дитячо-юнацькі спортивні школи, які не відзвітували про свою роботу і не були враховані у рейтингу. До їх числа належать сім ДЮСШ області: Розівська, Веселівська, Новомиколаївська, Михайлівська, Великобілозерська, ДЮСШ з футболу «Металург Запоріжжя» та ДЮСШ «Таврія» Василівського району.

Слід зазначити, що збереження мережі ДЮСШ та СДЮШОР, їх якісне функціонування в умовах децентралізації є одним із пріоритетних завдань обласної влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: