+3°

+3°

Визначилися кращі плавці Запорізької області

04.01.2019, 17:19

Фінішувала першість Запорізької області з плавання. Програма чемпіонату передбачала запливи на спині, вільний стиль, батерфляй, брас та комплексні перегони.

41 рік поспіль у басейні “КПУ” організовують змагання чемпіонату Запорізької області. На сьогоднішній день запливи присвячені Ростиславу Сванідзе – учаснику Олімпіади в Атланті, де вперше взяла участь збірна України. Першість об’єднує спортсменів різних вікових категорій. Є початківці, є титуловані. Як розповів головний суддя чемпіонату Запорізької області Леонід Хацарєвіч, на сьогодні кращий вихованець запорізької школи плавання – майстер спорту міжнародного класу Сергій Шевцов, багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи, фіналіст чемпіонатів світу.

Згаданий Сергій Шевцов у перший день змагань переміг на дистанції 100 метрів вільним стилем. Другого дня не знав собі рівних на 100-метрівці батерфляєм. Також став першим у запливі на 50 метрів. Для “спартаківця” це був добрий розігрів напередодні відповідальних стартів у 2019 році. Сергій Шевцов говорить, центральні змагання цього року – чемпіонат світу в Кореї по олімпійській програмі. Тож 7 січня спортсмен вирушить на збори до Африки.

Степан Мірошниченко – неодноразовий призер обласних змагань. Один із запливів на 100 метрів вільним стилем представник ДЮСШ “Салют” упевнено завершив переможцем. Каже, плаванням займається вже 5 років, а привела його до басейну мама.

За підсумками чемпіонату найбільшу кількість перемог здобули вихованці школи “Спартак”. На другому місці плавці СДЮШОР “Мотор-Січ”. Замкнули трійку лідерів представники ДЮСШ “Хвиля”.