circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Визначитись у виборі тренувань запоріжцям допомагали на фестивалі “Україна обирає спорт”

31.10.2017, 18:03

video text
Поділитися:

Обрати свій вид спорту, до гідротехнічного коледжу прийшли десятки запоріжців. Зі сцени організатори представляють тренерський склад. Сьогодні вони проведуть заняття безкоштовно. Аби не тільки долучити людей до активного способу життя, а й допомогти кожному визначитись із власним видом спорту.

Більшість дівчат одразу пішли спробувати себе в танцях. У цьому залі проводять тренування з джаз-фанку. Цей напрям зародився у XX сторіччі в США. В Україні він став популярним нещодавно. У цьому виді танцю поєднано багато стилів. Це хіп-хоп, естрадна хореографія та стрип-пластика. А ще джаз-фанк називають комерційним стилем.

Тим часом в іншому залі майбутні спортсмени відпрацьовують удари на уявних супротивниках. Це — тренування з рукопашного бою. Займатись таким видом спорту можуть як чоловіки так і жінки. Тут навчають не тільки прийомам самозахисту, а й витривалості тіла і духу. До речі, саме цей вид спорту використовують усі правоохоронні спецпідрозділи.

Проводять тренування і із середньовічного бою. Рицарі у обладунках запекло б’ються з мечами в руках. У цьому виді спорту задіяно фехтування, а також елементи боротьби. Важлива тут фізична підготовка, адже обладунки важать десятки кілограмів. Та головне — зацікавленність та бажання.

Тренування змінювались щогодини. Запоріжці могли відвідати декілька занять, аби остаточно визначитись який саме вид спорту їм до душі. Організатори кажуть, така акція не остання. Наступного разу підготують ще більше сюрпризів. Адже Запоріжжя також обирає спорт.

Катерина Лук’янець, Владислав Овчаренко

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: