+3°

+3°

Визначився переможець Чемпіонату України з гандболу

14.05.2018, 16:02

Шостий титул поспіль здобув запорізький клуб “Мотор”. Шанси перевести змагання в плей-офф мав колектив під наставництвом Віталія Ната – “ZTR”. Срібні призери мали вигравати останнє дербі зі своїм головним суперником. Це б їм дозволило продовжити боротьбу за трофей.

У цьому сезоні майже всі поєдинки між “ZTR”-ом та “Мотором” відбувались за схожим сценарієм. Не виняток і вирішальний матч сезону. Спочатку ініціатива за срібними призерами. Андрій Акіменко, ніби забувши про нещодавну травму, відкрив рахунок, який за кілька митей подвоїв Роман Северін. Моторівці одразу ж прийнялись виправляти невдалий старт. Скоротити відставання вдалось Максиму Бабичеву. Зрівняти рахунок – Артему Козакевичу. Після цього на арені запанувала рівна боротьба.

Великою неприємністю для “ZTR”-а стало видалення Олександра Тільте. Втрата основного розігруючого не могла не датися взнаки, ані в психологічному плані, ані в комбінаційних аспектах. Як результат – 17:13 на користь “Мотора” – результат першого тайму.

Після перерви “ZTR” знову заявив про свою рішучість дати відсіч принциповому супернику. Місце Олександра Тільте зайняв Денис Ісанчук. Йому вдалося зробити гідну заміну видаленому колезі. Командна злагодженість та настанови Віталія Ната призвели до того, що на 42 хвилині рахунок було зрівняно 23:23. Але в кінці-кінців поєдинок завершився традиційним сценарієм попередніх дербі між цими колективами. Обмаль замін, нестача сил, та, як результат, – програний ЗТРівцями 5-хвилинний відрізок 1:6 і кінцевий результат – 35:29 за “Мотором”.

Таким чином, “Мотор” здобуває шостий поспіль титул національного Чемпіона. Найрезультативнішим гравцем поєдинку став Артем Козакевич. На його рахунку 11 голів. Щодо “ZTR” – він завершує першість на другій сходинці.