circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Влада Запоріжжя прокоментувала резонансну пожежу на рибних складах

20.08.2019, 10:56

text
Поділитися:

19 серпня радник міського голови Валерій Еделєв зустрівся з громадськістю, щоб обговорити кроки, які міська влада здійснює щодо поліпшення екологічної ситуації в Запоріжжі. Приводом для зустрічі стала нещодавня пожежа на складі одного з підприємств міста.

Спілкуючись з містянами щодо інциденту, Валерій Еделєв зазначив, що це була подія, яка не мала серйозних наслідків для здоров’я запоріжців та не була пов`язана з промисловим майданчиком. Вся інформація щодо ліквідації пожежі була розміщення на офіційному сайті ГУ Державної служби з надзвичайних ситуацій в Запорізькій області.

– Відносно подій 15-16 серпня – сталась рядова пожежа. Фахівцями служби надзвичайних ситуацій вона була професійно ліквідована. За даними гідрометцентру підвищення показників забруднення повітря було незначним, – зазначив Валерій Еделєв.

Відносно вирішення актуальних питань у сфері поліпшення навколишнього середовища радник міського голови підкреслив, що міський голова Володимир Буряк приділяє постійну увагу екологічним ипитанням. У Запоріжжі вже протягом чотирьох років діє Меморандум між міською владою та промисловими підприємствами про спільні дії в сфері поліпшення навколишнього середовища у місті, розроблений за ініціативи міського голови. Підприємства взяли на себе додаткові зобов`язання у сфері екології. Окрім тих хто першими підписав Меморандум до нього доєднались ще 16 запорізьких підприємств. Це дозволило значно скоротити викиди в атмосферу, скиди стоків у Дніпро.

– За останні чотири роки зроблено дуже багато. Є значне зниження обсягів викидів в атмосферу – на 1,5 тисяч тонн. Це показник заводу такого рівня як «Дніпроспецсталь». Ми працюємо системно – є ціла низка напрямків, які ми розвиваємо щодо поліпшення екологічної ситуації в Запоріжжі. Це і Меморандум, і програма боротьби з карантинними рослинами, програма ревіталізації малих річок, озелення, проведення Еко Форуму, – розповів Валерій Еделєв.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: