circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Владислав Марченко продовжить виконувати обов’язки в Запорізькій облраді

16.01.2018, 18:42

text
Поділитися:

Не змінилося рішення Феміди щодо Владислава Марченка. Він продовжить виконувати свої обов’язки на посаді заступника голови Запорізької облради. Слухання щодо цього проходило в Апеляційному суді Харківської області. Нагадаємо, наприкінці грудня прокуратура вже вимагала відсторонити заступника голови Запорізької облради від обіймаємої ним посади. Але суддя тоді відмовив у задоволенні клопотання. Так сталося і цього разу.

Як пояснив адвокат Сергій Барбашин, прокурору було відмовлено в апеляції, в якій він вимагав усунути Марченка з посади заступника голови облради. В принципі, слідчий суддя прийняв правильне рішення, коли відмовив прокурору в відстороненні і прописав, що його повноваження ніяк не стикаються з тими злочинами, які нібито йому інкримінуються. Сторона захисту вважала рішення законним і на сьогодні апеляційний суд підтвердив таку позицію, як і попереднє рішення суду.

Сам Владислав Марченко каже, звинувачення щодо нього безпідставні. А судовий процес лише заважає йому виконувати свої обов’язки на посаді заступника голови облради. Заступник голови Запорізької облради підкреслює, підозра необґрунтована, відстороняти його нема за що, отже, справа розвалюється, навіть не розпочавшись.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: