circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Влітку на Запоріжжі оздоровлять 138 тис. дітей

04.04.2018, 11:22

text
Поділитися:

Наближається cтарт оздоровчої кампанії, яка розпочнеться 1 червня. «За рахунок усіх джерел фінансування у цьому році планується оздоровити не менше ніж 138 тис. дітей шкільного віку, що складає 82,5 % від загальної чисельності дітей шкільного віку в області» – зазначила у ході міжвідомчої прес-конференції у Головному правлінні ДСНС України у Запорізькій області Ольга Дроздова – начальник відділу оздоровлення Департаменту соціального захисту населення ЗОДА.

Так, у цьому році, за рахунок усіх джерел фінансування на оздоровлення та відпочинок дітей передбачено кошти у розмірі 132 млн. грн., що на 92 % більше, ніж у минулому році.

З них:
обласний бюджет – близько 30 млн. грн.;
місцевий бюджет – близько 24 млн. грн.;
позабюджетні кошти – 78 млн. грн.

В цьому році планують свою роботу близько 34 позаміських дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

Варто зазначити, що як і в минулому році особливу увагу Запорізька обласна державна адміністрація приділяє безпечному перебуванню дітей у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Так, розпорядженням голови обласної державної адміністрації буде створено оперативний обласний штаб з координації оздоровчої кампанії 2018 року в Запорізькій області, до складу якого будуть включені всі суб’єкти, які причетні до організації оздоровлення дітей, у тому числі фахівці ГУ Держпродспоживслужби в Запорізькій області, ГУ ДСНС у Запорізькій області, ГУ Національної поліції в Запорізькій області, ДУ «Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України». Разом з тим, головою буде дано доручення про створення відповідних місцевих штабів, на тих територіях, де розташовані ДЗОВ, а також щодо забезпечення моніторингу за виконанням вимог, норм та правил пожежної та техногенної безпеки, санітарних норм протягом всієї оздоровчої кампанії у ДЗОВ, та обов’язковий контроль за відкриттям дитячих таборів: жоден заклад без відповідних дозвільних документів не буде працювати у цьому році.

Крім того, Запорізька обласна державна адміністрація безпосередньо тримає на постійному контролі питання щодо безпечного перебування дітей у позаміських дитячих закладах оздоровлення та відпочинку на території Запорізької області.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: