circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Влітку на Запоріжжі оздоровлять майже 100 тис. дітей

04.05.2018, 13:27

text
Поділитися:

Головним завданням цьогорічної кампанії з оздоровлення дітей Запорізького регіону є забезпечення взаємодії між усіма гілками влади та відповідними службами. На цьому наголосив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін під час обласної наради з питань підготовки до оздоровчої кампанії дітей за участю членів обласного оперативного штабу з координації літньої оздоровчої кампанії, голів райдержадміністрацій, міськвиконкомів, об’єднаних територіальних громад, повідомляє Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА.

– Жоден дитячий заклад, який розташований на території області, не повинен працювати без дозвільних документів, контроль за цим – це ваша зона відповідальності. У цьому році на проведення оздоровчої кампанії значно збільшено обсяги фінансування з обласного бюджету. Хочу відзначити, що за даними Міністерства соціальної політики України, Запорізька область посідає друге місце за запланованими обсягами фінансування на проведення оздоровчої кампанії за рахунок обласного бюджету, – повідомив Едуард Гугнін.

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Абдурахманова повідомила, що загальний плановий обсяг фінансування оздоровчої кампанії у 2018 році становить 87,8 млн. грн., що на 28 % менше, ніж у минулому році, з них: кошти обласного бюджету – 29,9 млн. грн., місцевого бюджету (у тому числі кошти районів, міст обласного значення та ОТГ) – 23,6 млн. грн., позабюджетні кошти – 34,3 млн. грн.

За даними Департаменту соціального захисту населення, Запорізький та Оріхівський райони завдяки спільній співпраці райдержадміністрації та ОТГ передбачили кошти як у районному бюджеті, так і в бюджеті всіх ОТГ, які розташовані на території. Натомість Благовіщенська, Новоданилівська, Кирилівська, Ботіївська та Приазовська об’єднані територіальні громади не передбачили кошти з місцевого бюджету на оздоровлення та відпочинок дітей. Під час наради керівники цих територій запевнили, що кошти будуть виділені на найближчій сесії.

За підсумками наради надано протокольні доручення головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад, а саме: забезпечити фінансування оздоровчої кампанії дітей у 2018 році, перевезення дітей до місць оздоровлення та у зворотному напрямку, придбання путівок на 21 день до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку; провести роботу з установами, підприємствами, закладами щодо залучення позабюджетних коштів на забезпечення послугами з оздоровлення та відпочинку дітей; вжити заходів щодо звільнення дитячих закладів від сплати податку на землю і податку на нерухоме майно; здійснювати контроль у межах повноважень за діяльністю всіх дитячих закладів незалежно від форм власності та проводити моніторингові обстеження дитячих таборів оперативними місцевими штабами в період їх функціонування не менше ніж раз на два тижні.

За даними держстатзвітності, в Запорізькій області проживає близько 185 тисяч дітей віком від семи до 18 років. За рахунок усіх джерел фінансування планується забезпечити послугами оздоровлення та відпочинку близько 99 тисяч дітей шкільного віку, що становить 53 % від загальної чисельності дітей шкільного віку в області, з них: послугами оздоровлення – 46 тис. 594 дитини; послугами відпочинку – 52 тис. 409 дітей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: