+3°

+3°

Волейболістки «Орбіти-Спортінтернату» вибороли вольову перемогу у грі проти «Львів’янки»

10.11.2021, 17:03

Третій тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд Вищої ліги триває. Цими вихідними другий матч запорізька «Орбіта-Спортінтернат» зіграла проти волейбольного клубу «Львів’янка».

Початок протистояння на волейбольному полі виявився вдалим для гостей змагань. Львів’янки успішно стартували та перемогли у першому сеті з рахунком 25:16. У другому спочатку також домінували підопічні Василя Ковцуна. Ближче до середини гри запоріжанки зібралися силами та наздогнали суперниць. Тепер вони не втрачали ініціативи до кінця – 25:22. Третій сет пройшов за сценарієм першого. Перемогу здобули львів’янки із рахунком 25:19. Боротьба у четвертому сеті була напруженою. Тут майже не було переваги ні однієї зі сторін. Однак все-ж-таки «Орбіта-Спортінтернат» вийшла вперед – 25:23. В останньому сеті підопічні Віри Рум’янцевої лідирували протягом усієї гри та здолали суперниць із рахунком 15:13.

Перший ігровий день для запоріжчанок видався невдалим. Вони віддали перемогу рівненській «Регіні». Наступного дня склад господарів поповнився на одну спортсменку. Така стратегія дала потужний ривок для підопічних Віри Рум’янцевої. Сьогодні вони як ніколи зрозуміли наскільки важливо бути одним цілим під час гри.

Напередодні цього матчу команда «Львів’янка» посідала першу сходинку турнірної таблиці. Запитання тут у тому, чи зможе вона втримати свою позицію. Багато в чому сьогодні команді допомогли подачі Ольги Демчук. Особливо у першому сеті. Крім цього, підопічні Василя Ковцуна вдало реалізовували захист.

За підсумками матчу «Орбіта-Спортінтернат» виборола перемогу з рахунком 3:2. Вона стала дебютною за три тури чемпіонату України серед команд Вищої Ліги. Впевнена боротьба запоріжанок надихнула їх на нові досягнення. У цьому сезоні вони прагнуть увійти хоча б до вісімки Кубку України серед жіночих команд.