+3°

+3°

Волейболістки «Орбіти-Спортінтернату» зазнали поразки від рівненської «Регіни-2»

09.11.2021, 17:22

Волейболістки запорізької «Орбіти-Спортінтернат» зіграли перший матч другого туру національної першості серед команд Вищої ліги. На арені спорткомплексу ЗНУ підопічні Віри Румянцевої помірялися силами з рівненською «Регіною – 2».

У першому турі національної першості серед команд Вищої ліги «Орбіта-Спортінтернат» не мала успіху. Спочатку запоріжанки поступилися «Академії Прометей» з рахунком 0:3. Потім — аналогічна поразка «Аланті -2». Наступним опонентом наших волейболісток стали гравчині рівненської «Регіни -2». Гості спорткомплексу «ЗНУ» поставили за мету витиснути з цього туру максимум. Додатковою мотивацією рівнянок була відсутність тренера, котрий не зміг поїхати на матч із підопічними через проблеми зі здоров’ям.

У першому сеті запоріжанки склали візаві серйозну конкуренцію. Намагалися не відпускати рівнянок далеко в рахунку. Однак підсумок дебютної партії був на користь гостей — 18:25.

За схожим сценарієм розвивалися події і у другому сеті. На початку лідирують господарки. Але згодом опонентки з Рівного перехоплюють ініціативу, результатом чого є друга виграна партія — 20:25.

Переломити невдалий розвиток подій підопічні Віри Румянцевої не змогли. Результат останнього сету — 21:25, тобто, якщо порівнювати з попередніми партіями — маємо найменшу різницю в рахунку. Це свідчить про непоступливість запоріжанок, навіть тоді, коли шанси на перемогу фактично згасли.

Таким чином, загальний рахунок поєдинку — 3:0, на користь “Регіни-2”. Загалом у чемпіонаті бере участь 16 колективів.