circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Володимир Буряк відзвітував перед громадою міста

22.12.2017, 19:42

video text
Поділитися:

Свій звіт перед громадськістю Володимир Буряк починає з одного з найважливіших питань. Каже, у цьому році почалось будівництво нового терміналу Запорізького аеропорту. Відремонтовані дорога до нього і частина самої злітної смуги. Більше трьох тисяч рейсів та майже півмільйона пасажирів вивели аеропорт на прибутковий рівень. Міський голова зазначає, це — лише початок.

Окрім повітряного, змін зазнав і наземний транспорт. У цьому році в місті почала діяти програма “Запорізький трамвай”. Зібрано чотири нових трамваї. У них можуть їздити і люди з інвалідністю. Відкрито 17-й маршрут. Також придбано на умовах лізингу 35 великих автобусів. Володимир Буряк зазначає — частка комунального транспорту зросте до 30 %.

Ще одне важливе питання — ремонт доріг. Це — середні, капітальні ремонти та реконструкції. Цього року роботи проводились на основних магістралях міста. Також комунальники приводять до ладу внутрішньоквартальні, дороги приватного сектора та тротуари. Ведуться ремонти і в житлово-комунальній сфері. Це заміна інженерних мереж, відремонтовано більше 100 000 квадратних метрів покрівлі та майже 400 ліфтів.

Найважливішим питанням для медиків та пацієнтів стало відкриття діалізного центру. Він працює на базі 10-ї лікарні. Також оновилося обладнання в міських лікарнях. Розвивається і сфера освіти. Відкрито майже 100 інклюзивних класів для дітей з інвалідністю. У школах з’явились спортивні стадіони. Відкриття дитсадків та додаткових груп дозволило скоротити черги на понад 400 місць. А ще в місті розпочато реконструкцію Алеї Троянд та скверу Театрального. Завершено ремонт на проспекті Маяковського. Розчищено велике озеро в Дубовому гаю. Про зміни в місті говорять і самі запоріжці.

Мер зазначив, плани на 2018 рік — великі. І хоча дефіцит бюджету складає мільярд гривень, його намагатимуться закрити власними прибутками міста. Основними напрямками наступного року залишається ремонт доріг та житла. Розвиватимуть транспорту сферу, аеропорт, продовжиться і благоустрій міста.

Марина Шаповалова, Владислав Овчаренко
Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: