circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Володимир Буряк офіційно заявив про участь у цьогорічних місцевих виборах

02.07.2020, 17:26

text
Поділитися:

Міський голова Володимир Буряк заявив про участь у цьогорічних місцевих виборах. Відстоювати інтереси громадян збирається разом з однодумцями – представниками політичної партії Володимира Буряка “Єднання”. Міський голова наголошує, пріоритети подальшої розбудови Запоріжжя визначатиме разом з громадою.

Володимир Буряк запевнив, партійний список однодумців формуватиметься з обов’язковим урахуванням думок безпосередньо жителів міста. Такий підхід допоможе у майбутньому уникнути конфліктів та об’єднає дієвих й активних запоріжців для плідної роботи у міській раді. Перші кроки у цьому напрямку були зроблені ще минулого року під час соцопитування запоріжців щодо формування бюджету на 2020 рік.

5 років тому запоріжці довірили Володимиру Буряку керівництво містом. За цей час у Запоріжжі з’явились нові місця відпочинку, відремонтовано десятки амбулаторій, шкіл та садочків. Помітно оновився громадський транспорт. Нині вулицями курсують нові великі автобуси, тролейбуси європейського зразка та трамваї, які Запоріжжя збирає власними силами. Ще одне спільне досягнення влади та громади Запоріжжя — розвиток місцевого аеропорту. Зокрема, будівництво нового терміналу, який відкриє мешканцям не лише більше кордонів для подорожей, а й привабить до нашого міста більше туристів. В подальших планах у міського голови так само разом з людьми розв’язувати усі питання, які стосуються Запоріжжя. А зробити це можна лише об’єднавши зусилля.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: