circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Володимир Буряк зробив заяву щодо обшуків у мерії, департаментах та райадміністраціях

20.08.2021, 11:50

text
Поділитися:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк зробив заяву щодо обшуків у мерії, департаментах та райадміністраціях:

«У Запоріжжі і паралельно в Києві знову обшуки: гучні, масові, показові, з відповідним інформаційним фоном. Вчора в Запорізькому міськвиконкомі, райадміністраціях, на комунальних підприємствах знову приймали гостей у погонах.

За останні півтора року вже збився з рахунку щодо кількості пустих обшуків в Запоріжжі, розпочинаючи з атаки на новий термінал аеропорту і закінчуючи вчорашніми.

Скажу відверто, спочатку вони викликали у мене гнів, потім сміх, а зараз просто філософське ставлення. Адже в українських реаліях обшуки – це неприкритий засіб тиску на непоступливих бізнесменів, мерів, популярних діячів. На жаль, правоохоронні органи почасти стають інструментами в руках недолугих ділків, і це непереборне явище.

Так що ж відбувається, чому ж така пристрасна увага певних сил до нашого міста і не тільки до нашого?

Сьогодні міські голови України відчувають на собі безпрецедентний тиск, якого не було навіть за часів Януковича. І це без перебільшення. Обшуки, тиск, погрози. Дуже багато питань викликає нещодавня трагедія з мером Кривого Рогу… І так далі.

Причин тиску на місцеве самоврядування дві:

– високі рейтинги мерів та партій, які вони очолюють;

– та ресурси міст.

Чи винен особисто Буряк в стрімкому падінні в Запоріжжі рейтингу центральної влади та її політичної сили? Відповідь очевидна – ні. Кожен сам коваль свого щастя, та й нещастя також. Всім нервовим відповідаю – знайдіть причину власних невдач у дзеркалі, у власному відображенні.

Щодо ресурсів нашого міста. Ці обшуки – це черговий етап подій, які розхитують Запоріжжя протягом 5-ти останніх місяців. Скажу відверто і казав про це раніше, з квітня група рейдерів та відвертих злочинців всіма можливими методами намагається захопити контроль над містом та його ресурсами.

Викручувати руки особисто мені активно розпочали одразу ж. Спочатку був тиск, потім шантаж, потім переформатування депутатської більшості в міськраді невідомими керманичами за бізнес-принципом. Коли мер не прогнувся, вдалися до відвертого саботування роботи міськради – 7 разів депутати не прийшли на важливі сесії! Коли й це не допомогло, в хід пішов силовий сценарій – обшуки, виїмка документів.

Чи можна віддати ресурси міста уповноваженим «смотрящим» в обмін на власний спокій? Безумовно, ні. Ресурси міста – це зароблений громадою бюджет, з якого формуються зарплати працівників бюджетної сфери, соціальна допомога, витрати на благоустрій, медицину, освіту, дитячі садки, дороги та багато іншого. Відсутні ресурси – для міста крах, немає майбутнього, немає перспективи, лише занепад. Щоб цьому завадити і йде бій між мною і злочинцями, які прагнуть захопити владу в місті.

Я хочу, щоб ви всі про це знали і знали від мене. Ці битви відбуваються не тільки в Запоріжжі. Такі ось гіркі нинішні реалії.

Наприкінці твердо заявляю про свої наміри на майбутнє тим, хто не хоче чути, а свідками нехай будуть запоріжці.

Мене можуть залякувати, проводити обшуки, погрожувати, але місто Буряк злочинцям не віддасть. Крапка.»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: