+3°

+3°

Вольова перемога “Металурга” над миколаївським суперником

15.04.2019, 18:34

У футбольному чемпіонаті України серед команд другої ліги відбулися матчі 19 туру. Запорізький “Металург” на стадіоні “Славутич-Арена” приймав футбольний клуб “Миколаїв-2”. Матч подарував вболівальникам повний спектр емоцій – від розчарування до радості перемоги.

До цього поєдинку “Металург” підійшов зі значними кадровими проблемами. І без того коротку лаву запасних ще зменшила червона картка Юрія Сачка у грі з “Кристалом”. У цьому ж матчі пошкодження зазнав центральний захисник Олександр Матвєєв. На його позицію вийшов Тарас Ковальчук, який сам нещодавно відновився після травми.

“Металург” розпочав активно. Перша з атак завершилася ударом по воротах клубу з Миколаєва. Семен Дяченко навісив у штрафний майданчик, Олександр Яровенко пробивав головою. Але відстань була надто великою. А вже на третій хвилині запоріжцям довелося розпочинати з центру поля. Під час розіграшу кутового господарі забули у своєму воротарському майданчику Владислава Барського, який упритул відправив м’яча до сітки. Пропустивши, “Металург” не знітився. Гостей затисли на їхній половині поля і декілька разів лише майстерність голкіпера “Миколаєва” Микити Крюкова рятувала від неминучих голів. Але свого “Металург” досяг під завісу тайму. Вадим Воронченко подав з кутового на Олександра Яровенка, який розстріляв ворота суперника. Після перерви ситуація не змінилася. Атакувати запоріжцям не завадила навіть шалена злива. І на 53 хвилині “Металург” вийшов уперед. Едуард Сарапій так потужно і влучно вистрілив зі штрафного, що шансів взяти цей удар у Микити Крюкова просто не було.

Після забитого м’яча “Металург” не зупинився. Моментів для взяття воріт миколаївців вистачало, але гостям вдалося відстояти час, що залишився. 2:1 – вольова перемога “Металурга”.

Після 19 турів “Металург” продовжує посідати четверту сходинку в своїй групі. Наступний матч команда Олега Тарана проведе у середу в Новій Каховці проти місцевої “Енергії”.