circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Восени на запоріжців чекає фестиваль «Покрова на Хортиці»

31.08.2018, 09:46

text
Поділитися:

Головою обласної державної адміністрації видано розпорядження «Про підготовку та проведення заходів Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці». У його рамках затверджено склад організаційного комітету, який очолив заступник голови облдержадміністрації Едуард Гугнін, а також план заходів.

На Департамент культури, туризму, національностей та релігій облдержадміністрації покладено завдання розробити та затвердити перелік заходів та сценарні плани Всеукраїнського козацького фестивалю «Покрова на Хортиці».

Головам райдержадміністрацій, міським головам міст обласного значення, головам об’єднаних територіальних громад доручено забезпечити участь колективів та окремих виконавців, представників національно-культурних товариств у заходах фестивалю. Традиційно на фестивальне дійство будуть запрошені колективи, виконавці, народні майстри з інших областей України, представники козацьких громадських організацій.

Зважаючи на те, що проведення фестивалю майже співпадає у часі з проведенням у Запоріжжі Третього міжнародного інвестиційного форуму «InCoForumIntegration&Cooperation», передбачається, що його учасники стануть гостями «Покрови на Хортиці».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: