circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Восени запоріжцям продемонструють виставку «Очікування Vs Реальність»

31.07.2020, 11:14

text
Поділитися:

30 липня увесь світ відзначав День протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю Організації Об’єднаних Націй. Головною метою було і є підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим і протидіяти торгівлі людьми.

За даними Мінсоцполітики, з 2012 року 978 громадянам встановлено статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми. З них: 368 жінок, 519 чоловіків, та 88 дітей.

Найбільше осіб (491) постраждала від трудової експлуатації, 228 – постраждало від сексуальної експлуатації, 59 – втягнуто у жебракування, 9 – постраждало від змішаної експлуатації,10 – постраждало від вилучення органів, 1 – постраждала від сурогатного материнства, 91 –- втягнуто у злочинну діяльність, 3 – використано у порнобізнесі, 72 – використано у збройних конфліктах, 14 дітей постраждало від торгівлі людьми шляхом їх продажу третім особам,

Щоб привернути увагу громадськості вчора у Києві відбулось відкриття виставки «Очікування Vs Реальність».

Виставка розміщена в парку імені Тараса Шевченка до 12 серпня, а далі вирушить великими містами України. Загалом виставка побуває у 18 містах.

У Департаменті соціального захисту облдержадміністрації зазначають, у Запоріжжі відкриття виставки відбудеться 12 листопада і перебуватиме тут по 18 листопада. Про місце буде повідомлено додатково.

З матеріалами виставки можна ознайомитися за посиланням: https://worksafe.org.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: