circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Воїнам-інтернаціоналістам надаватимуть компенсації на придбання житла

06.04.2018, 10:52

text
Поділитися:

Уряд затвердив механізм забезпечення громадян цієї категорії житлом постановою «Питання забезпечення житлом деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей».

Рішення прийнято на виконання Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік», яким передбачено виділення Міністерству соціальної політики України субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення у розмірі 200 млн. грн.

Ці кошти заплановано для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, осіб з інвалідністю І-ІІ групи серед учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних із перебуванням у цих державах, та які потребують поліпшення житлових умов.

З урахуванням того, що первинний облік осіб, які потребують поліпшення житлових умов, здійснюють місцеві органи виконавчої влади, обласною державною адміністрацією надіслано листа головам райдержадміністрацій, міст обласного значення, об’єднаних територіальних громад з проханням надати інформацію про потреби у таких виплатах.

Для грошової компенсації деяким категоріям осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей місцеві органи виконавчої влади повинні утворити комісії з розгляду відповідних заяв, перевірки права на них тощо.

Питання, пов’язані з цими виплатами, перебувають на контролі Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: