circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Вперше у Запоріжжі провели IT-конференцію

24.05.2018, 17:10

text
Поділитися:

Як захистити мережу на підприємстві та що нового на так званому “хмарному ринку”? Аби відповісти на ці запитання, спеціалісти влаштували у Запоріжжі айті-конференцію. В Україні такий захід проводиться шостий рік поспіль. І лише вперше у нашому місті. Особливу увагу на зустрічі приділили технологіям безпеки і серверам. А ще — познайомилися з місцевими експертами.

До нашого міста завітали сотні айтішників та програмістів. Вони представляють різні компанії та організації. На заході розповідають про розвиток сфери програмування. Також — презентують нові методи та винаходи для покращення “хмарного ринку”. Це інтернет-сервери для зберігання інформації.

Запорізькі спеціалісти презентували результати та плани щодо реалізації проекту “Безпечне місто”. За словами організаторів форуму, цю ідею впровадили лише у п’яти містах світу. У нашому місті проект почали втілювати минулого року. Згідно з ним у місті повинні будуватися спеціальні системи.

Аби налагодити таку систему, минулого року на Запоріжжі почав працювати муніципальний центр обробки відеоданих. Наразі така система покращення безпеки налаштовується. Вже цього року програма повноцінно працюватиме. Надалі спеціалісти з усієї держави продовжать спілкуватися з місцевими айтішниками та програмістами. Кажуть, у промисловому місті розвивати айті-ринок завжди потрібно.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: