circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

Впродовж 10 років у Запоріжжі можуть повністю винищити амброзію

12.09.2019, 19:52

text
Поділитися:

Повністю ліквідувати амброзію у Запоріжжі реально за 5-10 років. Про це заявили у міськраді. Зараз алерген в рамках програми боротьби з карантинними рослинами знищують трьома способами — механічним, хімічним та фітоценозним. Але повністю позбутись амброзії не вдається. Заважають безмежні плантації карантинних рослин на полях районів, що межують з обласним центром.

Одне з полів розташоване неподалік Богатирівки Вільнянського району. На місці скошеного соняшника росте амброзія. Подекуди у висоту вона сягає 2-х метрів. Пилок і насіння алергічної рослини вітром розноситься на чималу відстань. Так вона знову потрапляє до міста. Соняшник, заражений амброзією, навряд чи потрапить на експорт. А от на території, де він з’явиться знову, гарантовано ростиме алерген.

Не ліпша ситуація і на межі Запорізького та Дніпровського районів. Там поле теж заполонила амброзія. І хоч у Дніпровському районі докладають максимум зусиль для боротьби із бур’яном, його насіння із сусіднього району зводить усі зусилля нанівець. Загалом же у Дніпровському районі вже викосили 266 гектарів карантинної рослини. Частину знешкодили хімічним способом. І це не всі методи боротьби. Аби ефективно боротися з амброзією, необхідно впровадити обласну програму боротьби із карантинними рослинами, впевнені в мерії. Побороти карантинні рослини можна лише стримуванням їхньої популяції та знешкодженням.

Самотужки побороти карантинну рослинну Запоріжжю не вдасться. Тож необхідна спільна робота міської та обласної влади.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: