circle-background

Муніципальний телеканал м. Запоріжжя

circle-background
weather

+3°

Програма телепередач:

ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
weather

+3°

Телепрограма

До Всесвітнього дня боротьби з діабетом у Запоріжжі провели спеціальний захід

20.11.2017, 13:08

video text
Поділитися:

У Будинку культури “Орбіта” із ранку повно людей. Усі вони прийшли, аби докладніше дізнатись про діабет та поділитись своїми знаннями з іншими учасниками заходу. Приїхала сюди і пані Лідія. Розповідає відвідувачам про тест-смужки. За їхньої допомоги можна контролювати рівень цукру в крові.

Тест-смужки це ще не все, чого потребують діабетики. Життєво необхідна річ для цих людей — інсулін. Його призначає ендокринолог. Окремі категорії діабетиків мають право на безкоштовне отримання ліків. Проте, не завжди держава може покрити витрати на препарат та засоби для його введення.

Ще одна проблема, про яку кажуть учасники заходу — недостатня обізнаність в особливостях цієї хвороби. Це може стати причиною непорозумінь, кажуть учасники заходу. Адже ситуації бувають різні.

Аби докладніше розповісти відвідувачам про діабет, для них провели лекції та показали навчальні відео. Окрім цього на заході можна було безкоштовно здати експрес-аналізи на рівень цукру в крові. А от організатори заходу кажуть — аби попередити захворювання, необхідно: дотримуватись здорового харчування, відмовитись від паління, займатись фізкультурою і не надто налягати на солодке.

Катерина Ганжа, Ірина Хомутська

Телеканал “Z”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: